Od tego się zaczęło – LFS w 2019/2020!

Od tego się zaczęło – LFS w 2019/2020!
"A gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady?" Chyba każdy z nas się nad tym kiedyś zastanawiał, ale ja tak zrobiłem! Czytaj do końca!

Udostępnij

Share on facebook
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

4 powody dla których ciągle gram w LFS

W dzisiejszych czasach wszyscy mówią o NFS, Assetto Corsa, Project Cars, Forza 6 itd. a ja nadal gram w LFS! Dlaczego? Cóż, oto 4 powody, dla których nadal kocham tę grę!

Społeczność

Kiedy grałem w LFS po raz pierwszy, starałem się dowiedzieć, jak działa ta gra. Nie wiedziałem jak ustawić samochód, jak prawidłowo prowadzić, nie wiedziałem nawet jak uruchomić silnik (xD). Dzięki kilku niesamowitym ludziom nauczyłem się podstaw i nawet nauczyli mnie jak driftować (nie jestem zawodowcem, ale…). Społeczność jest bardzo przyjazna i zawsze pomagają nowym graczom, dając im zestawy, ucząc ich nowych manewrów itp. Nie można znaleźć tak przyjaznych graczy w każdej grze wyścigowej!

Mody, które można zainstalować

W grze Live For Speed, możesz dosłownie modować WSZYSTKO! Możesz dodać naklejki na szyby, możesz zmienić felgi, kierownicę, wnętrze, fotele, możesz nawet zmodyfikować strój kierowcy i kask! W ten sposób nadasz swojemu samochodowi osobisty charakter. Ale uważaj, niektóre mody nie działają online!

Trudność

LFS jest cholernie trudny! Potrzebujesz dni szkolenia, aby stać się przyzwoitym kierowcą. Musisz znaleźć idealne ustawienie dla swojego samochodu i ćwiczyć raz po raz, aby stać się dobrym kierowcą. To jest powód, dla którego to kocham. W wielu grach wyścigowych poświęcasz tylko 10 minut na przyzwyczajenie się do gry, a potem jesteś królem driftu, który potrafi robić kółka i backflipy.

Fizyka

Dla takiej starej gry fizyka jest tak realistyczna. Na przykład, nie można pokonać zakrętu z prędkością 160km/h bez zderzenia w coś. Możesz rozgrzać opony, aby zjechać więcej itd. Próbowałem wielu innych gier, ale myślę, że ma najlepszą fizykę.

Przyszłość strony Live For Speed.pl

Ale wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Po wielu latach pasjonowania się tym cudownym tytułem czas odpocząć. Osiadłem, założyłem rodzinę i żyję spokojnie – dzień po dniu. Postanowiłem się teraz skupić na innych bliskich mi tematach:

  • wnętrzarstwie – opisuję co do siebie pasuje, a co nie; analizuję trendy i pomysły na nowy wygląd swoich i Waszych „czterech kątów”,
  • pomysły na prezent – okazji mamy wiele, ale często mamy kłopot co komu kupić na daną okazję – postaram się pomóc i Was natchnąć!,
  • opinie i recenzje produktów – jestem gotów sprawdzić dla Was wszystko i wszędzie, będzie sporo fajnego tekstu do czytania – gwarantuję.

Zostaw komentarz!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź także:

Pomysł na podarek dla miłośnika dużego ekranu
Pomysł na prezent

Pomysł na podarek dla miłośnika dużego ekranu

Każdy z nas poznał gościa kto gości tony czasu w kinie, bądź na sofie oglądając obrazy w małym ekranie Ta idealna dla nas dama potrafi godzinami opowiadać o własnych ukochanych filmach, gwiazdorach, a chociażby indywidualnych opowieściach ewentualnie ścieżkach fonicznych asystującym filmom. Odpowiedź na wypytywanie co kupić takiej osobie podsuwa się właściwie samo – postaw na

Jak zapakować prezent na święta? Część 1 – potrzebne rzeczy
Poradnik

Jak zapakować prezent na święta? Część 1 – potrzebne rzeczy

Można pomyśleć, że wybranie idealnego prezentu świątecznego jest najtrudniejszą częścią sezonu świątecznego. To znaczy, dopóki nie wyjmiesz całego papieru do pakowania i wstążki, a potem nie przypomnisz sobie, że nie wiesz, jak właściwie zapakować prezent!